Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
STEGO - Senzor de climat SEN 073 [12 x 1000 x 13]
364,00 Lei
300,83 Lei
în stoc
SKU
SG07300100
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Sensor temperatura si umiditate SEN 073, DC24V, -40 ...+80 °C (-40...+176 °F), 0 ...100 % RH, cablu cu conector 1m
Sensor temperatura si umiditate SEN 073, DC24V; -40 ...+80 °C (-40...+176 °F); 0 ...100 % RH; cablu cu conector 1m; IP20, fixare pe sina sau suruburi
| Cod articol producător | 07300.1-00 |
|---|---|
| Cod EAN | 4251823450695 |
| Cod ETIM | EC002627 |
| Cod CN | 90328900 |
| Dimensiuni (L x l x H) | 12 x 1000 x 13 mm |
| Greutate | 0.04 kg |
| Țara de origine | DE |
| Aprobări | CE, VDE, EAC |
Documentație: https://www.stego-group.com/products/sen-073
Scrieti propria recenzie
| Țara de origine | DE |
|---|---|
| Aprobări | CE, VDE, EAC |
| EAN code | 4251823450695 |
| Înăltimea dispozitivului | 13 mm |
| Lațimea dispozitivului | 12 mm |
| Adăncimea dispozitivului | 1000 mm |
| Producator | STEGO |
| Cod producător | 07300.1-00 |
| Unitate de măsura | 1 pc |





