Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
STEGO - Senzor CSS 014 24V DC IP20 [38 x 140 x 40]
1.010,00 Lei
834,71 Lei
în stoc
SKU
SG01411200
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Higrotermostat Smart Sensor CSS 014; DC 24V, (-40...+80 °C), 0... 100 % RH, conector M12
Higrotermostat Smart Sensor CSS 014; DC 24V, (-40...+80 °C), 0... 100 % RH, conector M12, IP20; fixare pe sina sau surub M5
| Cod articol producător | 01411.2-00 |
|---|---|
| Cod EAN | 4251823450398 |
| Cod ETIM | EC002627 |
| Cod CN | 90328900 |
| Tensiune alimentare DC | 24 V |
| Grad de protecție | IP20 |
| Dimensiuni (L x l x H) | 38 x 140 x 40 mm |
| Greutate | 0.05 kg |
| Țara de origine | DE |
| Aprobări | CE, VDE, EAC |
Documentație: https://www.stego-group.com/products/css-014-a
Scrieti propria recenzie
| Țara de origine | DE |
|---|---|
| Aprobări | CE, VDE, EAC |
| EAN code | 4251823450398 |
| Înăltimea dispozitivului | 40 mm |
| Lațimea dispozitivului | 38 mm |
| Adăncimea dispozitivului | 140 mm |
| Tensiune de lucru DC / AC | 24 V |
| Producator | STEGO |
| Cod producător | 01411.2-00 |
| Unitate de măsura | 1 pc |





