Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
STEGO - Rezistență încălzire RCE 016 5W 12-30V AC IP54 [10 x 45 x 10]
74,00 Lei
61,16 Lei
în stoc
SKU
SG01624000
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Rezistenta incalzire RCE 016 5W 12-30AC/DC
Rezistenta incalzire RCE 016 5W 12-30AC/DC IP54 fixare cu clips 09008.0-01 class II (double insulated)
| Cod articol producător | 01624.0-00 |
|---|---|
| Cod EAN | 4251823451432 |
| Cod ETIM | EC000737 |
| Cod CN | 85162950 |
| Tensiune alimentare AC | 12-30 V |
| Tensiune alimentare DC | 12-30 V |
| Putere | 5 W |
| Grad de protecție | IP54 |
| Dimensiuni (L x l x H) | 10 x 45 x 10 mm |
| Greutate | 0.02 kg |
| Țara de origine | DE |
| Aprobări | CE, VDE, EAC |
Documentație: https://www.stego-group.com/products/rce-016
Scrieti propria recenzie
| Țara de origine | DE |
|---|---|
| Aprobări | CE, VDE, EAC |
| Înăltimea dispozitivului | 10 mm |
| Lațimea dispozitivului | 10 mm |
| Adăncimea dispozitivului | 45 mm |
| Interval tensiune de intrare (V AC) | 12-30 V |
| Tensiune de lucru DC / AC | 12-30 V |
| Consum de putere maxim in W | 5 W |
| EAN code | 4251823451432 |
| Producator | STEGO |
| Cod producător | 01624.0-00 |
| Unitate de măsura | 1 pc |





