Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
STEGO - Rezistență încălzire RC 016 8W 12-30V AC IP54 [12 x 30 x 25]
66,00 Lei
54,55 Lei
în stoc
SKU
SG01602003
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Rezistenta incalzire RC 016 8W 12-30AC/DC
Rezistenta incalzire RC 016 8W 12-30AC/DC IP54 fixare surub class II (double insulated)
| Cod articol producător | 01602.0-03 |
|---|---|
| Cod EAN | 4251823450466 |
| Cod ETIM | EC000737 |
| Cod CN | 85162950 |
| Tensiune alimentare AC | 12-30 V |
| Tensiune alimentare DC | 12-30 V |
| Putere | 8 W |
| Grad de protecție | IP54 |
| Dimensiuni (L x l x H) | 12 x 30 x 25 mm |
| Greutate | 0.02 kg |
| Țara de origine | DE |
| Aprobări | CE, VDE, EAC |
Documentație: https://www.stego-group.com/products/rc-016-1
Scrieti propria recenzie
| Țara de origine | DE |
|---|---|
| Aprobări | CE, VDE, EAC |
| Înăltimea dispozitivului | 25 mm |
| Lațimea dispozitivului | 12 mm |
| Adăncimea dispozitivului | 30 mm |
| Interval tensiune de intrare (V AC) | 12-30 V |
| Tensiune de lucru DC / AC | 12-30 V |
| Consum de putere maxim in W | 8 W |
| EAN code | 4251823450466 |
| Producator | STEGO |
| Cod producător | 01602.0-03 |
| Unitate de măsura | 1 pc |





