Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
STEGO - Rezistență încălzire cu ventilator CSF 028 250W 230-240V AC IP20 [115 x 105 x 103]
583,00 Lei
481,82 Lei
în stoc
SKU
SG02821011
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Rezistenta incalzire cu ventilator si termostat fix CSF 028 250W 230-240VAC 45mc/h 15/25°C touch-safe
Rezistenta incalzire cu ventilator si termostat fix CSF 028 250W 230-240AC IP20 45mc/h 15/25°C fixare surub touch-safe
| Cod articol producător | 02821.0-11 |
|---|---|
| Cod EAN | 4251823461295 |
| Cod ETIM | EC000737 |
| Cod CN | 85162991 |
| Tensiune alimentare AC | 230-240 V |
| Putere | 250 W |
| Debit aer | 45 m³/h |
| Grad de protecție | IP20 |
| Dimensiuni (L x l x H) | 115 x 105 x 103 mm |
| Greutate | 0.5 kg |
| Țara de origine | DE |
| Aprobări | CE, VDE, EAC |
Documentație: https://www.stego-group.com/products/csf-028
Scrieti propria recenzie
| Țara de origine | DE |
|---|---|
| Aprobări | CE, VDE, EAC |
| Înăltimea dispozitivului | 103 mm |
| Lațimea dispozitivului | 115 mm |
| Adăncimea dispozitivului | 105 mm |
| Interval tensiune de intrare (V AC) | 230-240 V |
| Consum de putere maxim in W | 250 W |
| EAN code | 4251823461295 |
| Producator | STEGO |
| Cod producător | 02821.0-11 |
| Unitate de măsura | 1 pc |





