Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
STEGO - Rezistență încălzire cu ventilator CS 028 200W 24V DC IP20 [65 x 75 x 90]
668,00 Lei
552,07 Lei
în stoc
SKU
SG02801100
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Rezistenta incalzire cu ventilator CS 028 200W 24DC 13,8mc/h touch-safe
Rezistenta incalzire cu ventilator CS 028 200W 24DC IP20 13,8mc/h fixare pe sina touch-safe
| Cod articol producător | 02801.1-00 |
|---|---|
| Cod EAN | 4251823460298 |
| Cod ETIM | EC000737 |
| Cod CN | 85162991 |
| Tensiune alimentare DC | 24 V |
| Putere | 200 W |
| Debit aer | 13,8 m³/h |
| Grad de protecție | IP20 |
| Dimensiuni (L x l x H) | 65 x 75 x 90 mm |
| Greutate | 0.3 kg |
| Țara de origine | DE |
| Aprobări | CE, VDE, EAC |
Documentație: https://www.stego-group.com/products/cs-028
Scrieti propria recenzie
| Țara de origine | DE |
|---|---|
| Aprobări | CE, VDE, EAC |
| Înăltimea dispozitivului | 90 mm |
| Lațimea dispozitivului | 65 mm |
| Adăncimea dispozitivului | 75 mm |
| Tensiune de lucru DC / AC | 24 V |
| Consum de putere maxim in W | 200 W |
| EAN code | 4251823460298 |
| Producator | STEGO |
| Cod producător | 02801.1-00 |
| Unitate de măsura | 1 pc |





