Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
STEGO - Rezistență încălzire cu ventilator CR 027 550W 220-240V AC IP20 [100 x 165 x 128]
1.120,00 Lei
925,62 Lei
în stoc
SKU
SG02701000
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Rezistenta incalzire cu ventilator si termostat reglabil CR 027 550W 220-240VAC 35mc/h 0-60°C
Rezistenta incalzire cu ventilator si termostat reglabil CR 027 550W 220-240AC IP20 35mc/h 0-60°C fixare pe sina
| Cod articol producător | 02701.0-00 |
|---|---|
| Cod EAN | 4251823460137 |
| Cod ETIM | EC000737 |
| Cod CN | 85162991 |
| Tensiune alimentare AC | 220-240 V |
| Putere | 550 W |
| Debit aer | 35 m³/h |
| Grad de protecție | IP20 |
| Dimensiuni (L x l x H) | 100 x 165 x 128 mm |
| Greutate | 1.1 kg |
| Țara de origine | FR |
| Aprobări | CE, VDE, EAC |
Documentație: https://www.stego-group.com/products/cr-027
Scrieti propria recenzie
| Țara de origine | FR |
|---|---|
| Aprobări | CE, VDE, EAC |
| Înăltimea dispozitivului | 128 mm |
| Lațimea dispozitivului | 100 mm |
| Adăncimea dispozitivului | 165 mm |
| Interval tensiune de intrare (V AC) | 220-240 V |
| Consum de putere maxim in W | 550 W |
| EAN code | 4251823460137 |
| Producator | STEGO |
| Cod producător | 02701.0-00 |
| Unitate de măsura | 1 pc |





