Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
STEGO - Rezistență încălzire CREx 020 50W 230-240V AC IP66 [80 x 300 x 160]
810,00 Lei
669,42 Lei
în stoc
SKU
SG02051000
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Rezistenta incalzire CREx 020 ATEX T5 50W 230VAC, cablu L1m
Rezistenta incalzire CREx 020 ATEX T5 50W 230VAC IP66 fixare pe sina sau surub, cablu lungime 1m
| Cod articol producător | 02051.0-00 |
|---|---|
| Cod EAN | 4251823456321 |
| Cod ETIM | EC000737 |
| Cod CN | 85162950 |
| Tensiune alimentare AC | 230-240 V |
| Putere | 50 W |
| Grad de protecție | IP66 |
| Dimensiuni (L x l x H) | 80 x 300 x 160 mm |
| Greutate | 2.8 kg |
| Țara de origine | FR |
| Aprobări | CE, VDE, EAC |
Documentație: https://www.stego-group.com/products/crex-020-t3
Scrieti propria recenzie
| Țara de origine | FR |
|---|---|
| Aprobări | CE, VDE, EAC |
| Înăltimea dispozitivului | 160 mm |
| Lațimea dispozitivului | 80 mm |
| Adăncimea dispozitivului | 300 mm |
| Interval tensiune de intrare (V AC) | 230-240 V |
| Consum de putere maxim in W | 50 W |
| EAN code | 4251823456321 |
| Producator | STEGO |
| Cod producător | 02051.0-00 |
| Unitate de măsura | 1 pc |





