Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
STEGO - Rezistență încălzire CREx 020 100W 230-240V AC IP66 [48 x 180 x 80]
940,00 Lei
776,86 Lei
în stoc
SKU
SG02032000
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Rezistenta incalzire CREx 020 ATEX T3 100W 230VAC, cablu L1m
Rezistenta incalzire CREx 020 ATEX T3 100W 230VAC IP66 fixare pe sina sau surub, cablu lungime 1m
| Cod articol producător | 02032.0-00 |
|---|---|
| Cod EAN | 4251823455591 |
| Cod ETIM | EC000737 |
| Cod CN | 85162950 |
| Tensiune alimentare AC | 230-240 V |
| Putere | 100 W |
| Grad de protecție | IP66 |
| Dimensiuni (L x l x H) | 48 x 180 x 80 mm |
| Greutate | 1 kg |
| Țara de origine | FR |
| Aprobări | CE, VDE, EAC |
Documentație: https://www.stego-group.com/products/crex-020-t3
Scrieti propria recenzie
| Țara de origine | FR |
|---|---|
| Aprobări | CE, VDE, EAC |
| Înăltimea dispozitivului | 80 mm |
| Lațimea dispozitivului | 48 mm |
| Adăncimea dispozitivului | 180 mm |
| Interval tensiune de intrare (V AC) | 230-240 V |
| Consum de putere maxim in W | 100 W |
| EAN code | 4251823455591 |
| Producator | STEGO |
| Cod producător | 02032.0-00 |
| Unitate de măsura | 1 pc |





