Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
STEGO - Releu DCM 010 20-56V DC IP20 [53 x 93 x 44]
315,00 Lei
260,33 Lei
în stoc
SKU
SG01010000
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Releu electronic DCM 010, DC 20-56V, max. 15A, (-40…40C°)
Releu electronic DCM 010, DC 20-56V, max. 15A, (-40…40C°); IP20
| Cod articol producător | 01010.0-00 |
|---|---|
| Cod EAN | 4251823400119 |
| Cod ETIM | EC001437 |
| Cod CN | 85364190 |
| Tensiune alimentare DC | 20-56 V |
| Grad de protecție | IP20 |
| Dimensiuni (L x l x H) | 53 x 93 x 44 mm |
| Greutate | 0.07 kg |
| Țara de origine | DE |
| Aprobări | CE, VDE, EAC |
Documentație: https://www.stego-group.com/products/dcm-010
Scrieti propria recenzie
| Țara de origine | DE |
|---|---|
| Aprobări | CE, VDE, EAC |
| EAN code | 4251823400119 |
| Înăltimea dispozitivului | 44 mm |
| Lațimea dispozitivului | 53 mm |
| Adăncimea dispozitivului | 93 mm |
| Tensiune de lucru DC / AC | 20-56 V |
| Producator | STEGO |
| Cod producător | 01010.0-00 |
| Unitate de măsura | 1 pc |





