Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
STEGO - Priză SD 035 230-240V AC IP20 [62 x 92 x 48]
74,00 Lei
61,16 Lei
în stoc
SKU
SG03500001
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Priza SD 035, AC 250V, 16A ST. German
Priza SD 035, AC 250V, 16A; fixare pe sina , standard German; IP20
| Cod articol producător | 03500.0-01 |
|---|---|
| Cod EAN | 4251823464166 |
| Cod ETIM | EC001663 |
| Cod CN | 85369010 |
| Tensiune alimentare AC | 230-240 V |
| Grad de protecție | IP20 |
| Dimensiuni (L x l x H) | 62 x 92 x 48 mm |
| Greutate | 0.2 kg |
| Țara de origine | DE |
| Aprobări | CE, VDE, EAC |
Documentație: https://www.stego-group.com/products/sd-035
Scrieti propria recenzie
| Țara de origine | DE |
|---|---|
| Aprobări | CE, VDE, EAC |
| EAN code | 4251823464166 |
| Înăltimea dispozitivului | 48 mm |
| Lațimea dispozitivului | 62 mm |
| Adăncimea dispozitivului | 92 mm |
| Interval tensiune de intrare (V AC) | 230-240 V |
| Producator | STEGO |
| Cod producător | 03500.0-01 |
| Unitate de măsura | 1 pc |





