Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
STEGO - Lampă LED SL 025 4W 100-240V AC IP20 [91 x 345 x 42]
744,00 Lei
614,88 Lei
în stoc
SKU
SG02536100
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Lampa LED SL025, AC 100-240V, 4W, 560Lm, magnet/ priza AUS, senzor de mișcare /interupator
Lampa LED SL 025, AC 100-240V, 4W, 560Lm, magnet/fixare surub, priza AUS, senzor de mișcare PIR/interupator; IP20
| Cod articol producător | 02536.1-00 |
|---|---|
| Cod EAN | 4251823458752 |
| Cod ETIM | EC000321 |
| Cod CN | 94054940 |
| Tensiune alimentare AC | 100-240 V |
| Tensiune alimentare DC | - V |
| Putere | 4 W |
| Debit aer | - m³/h |
| Flux luminos | 560 lm |
| Grad de protecție | IP20 |
| Dimensiuni (L x l x H) | 91 x 345 x 42 mm |
| Greutate | 0.385 kg |
| Țara de origine | DE |
| Aprobări | CE, VDE, EAC |
Documentație: https://www.stego-group.com/products/sl-025-led
Scrieti propria recenzie
| Țara de origine | DE |
|---|---|
| Aprobări | CE, VDE, EAC |
| EAN code | 4251823458752 |
| Înăltimea dispozitivului | 42 mm |
| Lațimea dispozitivului | 91 mm |
| Adăncimea dispozitivului | 345 mm |
| Interval tensiune de intrare (V AC) | 100-240 V |
| Tensiune de lucru DC / AC | - V |
| Consum de putere maxim in W | 4 W |
| Lumină ieşire (lm) | 560 lm |
| Producator | STEGO |
| Cod producător | 02536.1-00 |
| Unitate de măsura | 1 pc |





