Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
STEGO - Lampă LED LED 025 24-48V DC IP20 [32 x 351 x 32]
391,00 Lei
323,14 Lei
în stoc
SKU
SG02540111
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Lampa LED 025 Ecoline, DC 24-48V, 5W/400Lm, intrerupator
Lampa LED 025 Ecoline, DC 24-48V (min.20V DC, max.60V DC), 5W/400Lm, fixare surub, intrerupator; IP20
| Cod articol producător | 02540.1-11 |
|---|---|
| Cod EAN | 4251823459520 |
| Cod ETIM | EC000321 |
| Cod CN | 94054039 |
| Tensiune alimentare DC | 24-48 V |
| Flux luminos | 400 lm |
| Grad de protecție | IP20 |
| Dimensiuni (L x l x H) | 32 x 351 x 32 mm |
| Greutate | 0.2 kg |
| Țara de origine | DE |
| Aprobări | CE, VDE, EAC |
Documentație: https://www.stego-group.com/products/led-025
Scrieti propria recenzie
| Țara de origine | DE |
|---|---|
| Aprobări | CE, VDE, EAC |
| EAN code | 4251823459520 |
| Înăltimea dispozitivului | 32 mm |
| Lațimea dispozitivului | 32 mm |
| Adăncimea dispozitivului | 351 mm |
| Tensiune de lucru DC / AC | 24-48 V |
| Lumină ieşire (lm) | 400 lm |
| Producator | STEGO |
| Cod producător | 02540.1-11 |
| Unitate de măsura | 1 pc |





