Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
STEGO - Lampă LED LED 021 100-240V AC IP20 [44 x 400 x 44]
668,00 Lei
552,07 Lei
în stoc
SKU
SG02110000
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Lampa LED 021 Varioline, AC 100-240V, 11W/1080Lm, L400 mm, senzor de mișcare
Lampa LED 021 Varioline, AC 100-240V, 11W/1080Lm, L 400 mm, fixare surub (M5), senzor de mișcare PIR; IP20; Conectorii și cablurile 244356 sau 244357 nu sunt incluse / 264057 conector mama
| Cod articol producător | 02110.0-00 |
|---|---|
| Cod EAN | 4251823456574 |
| Cod ETIM | EC000321 |
| Cod CN | 94054039 |
| Tensiune alimentare AC | 100-240 V |
| Flux luminos | 1080 lm |
| Grad de protecție | IP20 |
| Dimensiuni (L x l x H) | 44 x 400 x 44 mm |
| Greutate | 0.2 kg |
| Țara de origine | DE |
| Aprobări | CE, VDE, EAC |
Documentație: https://www.stego-group.com/products/led-021
Scrieti propria recenzie
| Țara de origine | DE |
|---|---|
| Aprobări | CE, VDE, EAC |
| EAN code | 4251823456574 |
| Înăltimea dispozitivului | 44 mm |
| Lațimea dispozitivului | 44 mm |
| Adăncimea dispozitivului | 400 mm |
| Interval tensiune de intrare (V AC) | 100-240 V |
| Lumină ieşire (lm) | 1080 lm |
| Producator | STEGO |
| Cod producător | 02110.0-00 |
| Unitate de măsura | 1 pc |





