Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
STEGO - Lampă cu priză SL 025 230-240V AC IP20 [91 x 345 x 40]
375,00 Lei
309,92 Lei
în stoc
SKU
SG02520000
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Lampa SL025 Slimline, AC 230V, 11W, priza ST. German, intrerupator
Lampa SL 025 Slimline, AC 230V, 11W, fixare surub, priza standard German, intrerupator; IP20 (in limita stocului)
| Cod articol producător | 02520.0-00 |
|---|---|
| Cod EAN | 4251823457991 |
| Cod ETIM | EC000321 |
| Cod CN | 94054035 |
| Tensiune alimentare AC | 230-240 V |
| Flux luminos | 900 lm |
| Grad de protecție | IP20 |
| Dimensiuni (L x l x H) | 91 x 345 x 40 mm |
| Greutate | 0.4 kg |
| Țara de origine | DE |
| Aprobări | CE, VDE, EAC |
Documentație: https://www.stego-group.com/products/sl-025-led
Scrieti propria recenzie
| Țara de origine | DE |
|---|---|
| Aprobări | CE, VDE, EAC |
| EAN code | 4251823457991 |
| Înăltimea dispozitivului | 40 mm |
| Lațimea dispozitivului | 91 mm |
| Adăncimea dispozitivului | 345 mm |
| Interval tensiune de intrare (V AC) | 230-240 V |
| Lumină ieşire (lm) | 900 lm |
| Producator | STEGO |
| Cod producător | 02520.0-00 |
| Unitate de măsura | 1 pc |





