Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
STEGO - Întrerupător de ușă DS 013 110-250V AC IP20 [30 x 79 x 64]
139,00 Lei
114,88 Lei
în stoc
SKU
SG01350000
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Intrerupator usa DS 013, AC 120-240V, 1NC/NO
Intrerupator usa DS 013, AC 120-240V, 1NC/NO; IP20
| Cod articol producător | 01350.0-00 |
|---|---|
| Cod EAN | 4251823450176 |
| Cod ETIM | EC001829 |
| Cod CN | 85365007 |
| Tensiune alimentare AC | 110-250 V |
| Grad de protecție | IP20 |
| Dimensiuni (L x l x H) | 30 x 79 x 64 mm |
| Greutate | 0.05 kg |
| Țara de origine | FR |
| Aprobări | CE, VDE, EAC |
Documentație: https://www.stego-group.com/products/ds-013
Scrieti propria recenzie
| Țara de origine | FR |
|---|---|
| Aprobări | CE, VDE, EAC |
| EAN code | 4251823450176 |
| Înăltimea dispozitivului | 64 mm |
| Lațimea dispozitivului | 30 mm |
| Adăncimea dispozitivului | 79 mm |
| Interval tensiune de intrare (V AC) | 110-250 V |
| Producator | STEGO |
| Cod producător | 01350.0-00 |
| Unitate de măsura | 1 pc |





