Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
STEGO - Hub senzori SHC 071 18-30V DC IP40 [107 x 87 x 35]
990,00 Lei
818,18 Lei
în stoc
SKU
SG07100200
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Interfata IO-Link SHC 071, DC 24V, 4 slot, IO-Link; conector M12, 4-pin, A-coded, fixare sina
Interfata IO-Link SHC 071; DC 24V; 4 slot; IO-Link; conector M12 , IEC 61076-2-101, 4-pin, A-coded; IP40; fixare sina sau surub
| Cod articol producător | 07100.2-00 |
|---|---|
| Cod EAN | - |
| Cod ETIM | EC002627 |
| Cod CN | 90328900 |
| Tensiune alimentare DC | 18-30 V |
| Grad de protecție | IP40 |
| Dimensiuni (L x l x H) | 107 x 87 x 35 mm |
| Greutate | 0.16 kg |
| Țara de origine | DE |
| Aprobări | CE, VDE, EAC |
Documentație: https://www.stego-group.com/products/shc-071
Scrieti propria recenzie
| Țara de origine | DE |
|---|---|
| Aprobări | CE, VDE, EAC |
| EAN code | - |
| Înăltimea dispozitivului | 35 mm |
| Lațimea dispozitivului | 107 mm |
| Adăncimea dispozitivului | 87 mm |
| Tensiune de lucru DC / AC | 18-30 V |
| Producator | STEGO |
| Cod producător | 07100.2-00 |
| Unitate de măsura | 1 pc |





