Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
STEGO - Higrostat MFR 012 20-250V AC IP20 [50 x 67 x 38]
442,00 Lei
365,29 Lei
în stoc
Numai 3 ramase
SKU
SG01220000
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Higrostat MFR 012 1ND+1NI prag reglare RH 35 - 95%
Higrostat MFR 012 1ND+1NI prag reglare RH 35 - 95%;IP 20.
| Cod articol producător | 01220.0-00 |
|---|---|
| Cod EAN | 4251823449705 |
| Cod ETIM | EC002008 |
| Cod CN | 90328900 |
| Tensiune alimentare AC | 20-250 V |
| Grad de protecție | IP20 |
| Dimensiuni (L x l x H) | 50 x 67 x 38 mm |
| Greutate | 0.06 kg |
| Țara de origine | FR |
| Aprobări | CE, VDE, EAC |
Documentație: https://www.stego-group.com/products/mfr-012-1
Scrieti propria recenzie
| Țara de origine | FR |
|---|---|
| Aprobări | CE, VDE, EAC |
| EAN code | 4251823449705 |
| Înăltimea dispozitivului | 38 mm |
| Lațimea dispozitivului | 50 mm |
| Adăncimea dispozitivului | 67 mm |
| Interval tensiune de intrare (V AC) | 20-250 V |
| Producator | STEGO |
| Cod producător | 01220.0-00 |
| Unitate de măsura | 1 pc |





