Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
STEGO - Higrostat DCF 010 20-56V DC IP20 [53 x 93 x 44]
849,00 Lei
701,65 Lei
în stoc
SKU
SG01012020
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Higrostat electronic cu senzor extern DCF 010, (40 -90% RH), ND+NI, DC 20-56V, max. 15A, (-40...40C°), temperatura de pornire +5°C, L2m
Higrostat electronic cu senzor extern DCF 010, (40 -90% RH), ND+NI, DC 20-56V, max. 15A, (-40...40C°), temperatura de pornire +5°C, lungime cablu senzor 2m; IP20
| Cod articol producător | 01012.0-20 |
|---|---|
| Cod EAN | 4251823400065 |
| Cod ETIM | EC002008 |
| Cod CN | 90328900 |
| Tensiune alimentare DC | 20-56 V |
| Grad de protecție | IP20 |
| Dimensiuni (L x l x H) | 53 x 93 x 44 mm |
| Greutate | 0.12 kg |
| Țara de origine | DE |
| Aprobări | CE, VDE, EAC |
Documentație: https://www.stego-group.com/products/dcf-010
Scrieti propria recenzie
| Țara de origine | DE |
|---|---|
| Aprobări | CE, VDE, EAC |
| EAN code | 4251823400065 |
| Înăltimea dispozitivului | 44 mm |
| Lațimea dispozitivului | 53 mm |
| Adăncimea dispozitivului | 93 mm |
| Tensiune de lucru DC / AC | 20-56 V |
| Producator | STEGO |
| Cod producător | 01012.0-20 |
| Unitate de măsura | 1 pc |





