Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
STEGO - Dispozitiv de compensare presiune DD 084 IP66 [60 x 50 x 60]
54,00 Lei
44,63 Lei
în stoc
SKU
SG08410000
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Dop drenaj condens DD 084, plastic, IP66, M50
Dop drenaj condens DD 084, plastic, IP66, M50;
| Cod articol producător | 08410.0-00 |
|---|---|
| Cod EAN | 4251823479023 |
| Cod ETIM | EC002009 |
| Cod CN | 39269097 |
| Grad de protecție | IP66 |
| Dimensiuni (L x l x H) | 60 x 50 x 60 mm |
| Greutate | 0.06 kg |
| Țara de origine | DE |
| Aprobări | CE, VDE, EAC |
Documentație: https://www.stego-group.com/products/dd-084
Scrieti propria recenzie
| Țara de origine | DE |
|---|---|
| Aprobări | CE, VDE, EAC |
| EAN code | 4251823479023 |
| Înăltimea dispozitivului | 60 mm |
| Lațimea dispozitivului | 60 mm |
| Adăncimea dispozitivului | 50 mm |
| Producator | STEGO |
| Cod producător | 08410.0-00 |
| Unitate de măsura | 1 pc |





