Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
STEGO - Dispozitiv de compensare presiune DA 084 IP55 [66 x 31 x 66]
78,00 Lei
64,46 Lei
în stoc
SKU
SG084000029002
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Dop compensare presiune DA 084, plastic, pq= 2buc, IP 55
Dop compensare presiune DA 084, plastic, pq= 2buc, IP 55 ;
| Cod articol producător | 08400.0-02-9002 |
|---|---|
| Cod EAN | 4251823468188 |
| Cod ETIM | EC000331 |
| Cod CN | 39269097 |
| Grad de protecție | IP55 |
| Dimensiuni (L x l x H) | 66 x 31 x 66 mm |
| Greutate | 0.03 kg |
| Țara de origine | DE |
| Aprobări | CE, VDE, EAC |
Documentație: https://www.stego-group.com/products/da-084
Scrieti propria recenzie
| Țara de origine | DE |
|---|---|
| Aprobări | CE, VDE, EAC |
| EAN code | 4251823468188 |
| Înăltimea dispozitivului | 66 mm |
| Lațimea dispozitivului | 66 mm |
| Adăncimea dispozitivului | 31 mm |
| Producator | STEGO |
| Cod producător | 08400.0-02-9002 |
| Unitate de măsura | 1 unit |





