Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
STEGO - Conector LED 121 [10 x 40 x 10]
39,00 Lei
32,23 Lei
în stoc
SKU
SG264090
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Conector pentru lampa LED 121/122 mufa tata pentru intrerupator usa
Conector pentru lampa LED 121/122 mufa tata pentru intrerupator usa
| Cod articol producător | 264090 |
|---|---|
| Cod EAN | 4251823474103 |
| Cod ETIM | EC002556 |
| Cod CN | 85444290 |
| Dimensiuni (L x l x H) | 10 x 40 x 10 mm |
| Greutate | 0.01 kg |
| Țara de origine | DE |
| Aprobări | CE, VDE, EAC |
Documentație: https://www.stego-group.com/products/led-121
Scrieti propria recenzie
| Țara de origine | DE |
|---|---|
| Aprobări | CE, VDE, EAC |
| EAN code | 4251823474103 |
| Înăltimea dispozitivului | 10 mm |
| Lațimea dispozitivului | 10 mm |
| Adăncimea dispozitivului | 40 mm |
| Producator | STEGO |
| Cod producător | 264090 |
| Unitate de măsura | 1 pc |





