Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
STEGO - Conductă aer STEGO 25201 [85 x 85 x 25]
29,83 Lei
24,65 Lei
în stoc
SKU
SG252017
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Grila pentru o distribuție îmbunătățită a căldurii pt CSL/CSF
Grila pentru o distribuție îmbunătățită a căldurii pt CSL/CSF
| Cod articol producător | 252017 |
|---|---|
| Cod EAN | 4251823473700 |
| Cod CN | 39269097 |
| Dimensiuni (L x l x H) | 85 x 85 x 25 mm |
| Greutate | 0.03 kg |
| Țara de origine | DE |
| Aprobări | CE, VDE, EAC |
Documentație: https://www.stego-group.com/
Scrieti propria recenzie
| Țara de origine | DE |
|---|---|
| Aprobări | CE, VDE, EAC |
| EAN code | 4251823473700 |
| Înăltimea dispozitivului | 25 mm |
| Lațimea dispozitivului | 85 mm |
| Adăncimea dispozitivului | 85 mm |
| Producator | STEGO |
| Cod producător | 252017 |
| Unitate de măsura | 1 pc |





