Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
STEGO - Clip CS 032 [30 x 30 x 30]
12,74 Lei
10,53 Lei
în stoc
SKU
SG237009
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
CS 032, clips fixare cablu
CS 032, clips fixare cablu
| Cod articol producător | 237009 |
|---|---|
| Cod ETIM | EC003020 |
| Cod CN | 73209090 |
| Dimensiuni (L x l x H) | 30 x 30 x 30 mm |
| Greutate | 0.01 kg |
| Țara de origine | DE |
| Aprobări | CE, VDE, EAC |
Documentație: https://www.stego-group.com/products/cs-032
Scrieti propria recenzie
| Țara de origine | DE |
|---|---|
| Aprobări | CE, VDE, EAC |
| Înăltimea dispozitivului | 30 mm |
| Lațimea dispozitivului | 30 mm |
| Adăncimea dispozitivului | 30 mm |
| Producator | STEGO |
| Cod producător | 237009 |
| Unitate de măsura | 1 pc |





