Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
STEGO - Cablu SEN 073 [20 x 5000 x 20]
416,00 Lei
343,80 Lei
în stoc
SKU
SG244446
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Senzor pentru SEN 073 cu conector fisa mama inclus pentru auto-asamblare, L5m
Senzor pentru SEN 073 IP64 cu conector fisa mama inclus pentru auto-asamblare, lungime 5m
| Cod articol producător | 244446 |
|---|---|
| Cod EAN | - |
| Cod ETIM | EC002627 |
| Cod CN | 90328900 |
| Dimensiuni (L x l x H) | 20 x 5000 x 20 mm |
| Greutate | 0.18 kg |
| Țara de origine | DE |
| Aprobări | CE, VDE, EAC |
Documentație: https://www.stego-group.com/products/sen-073
Scrieti propria recenzie
| Țara de origine | DE |
|---|---|
| Aprobări | CE, VDE, EAC |
| EAN code | - |
| Înăltimea dispozitivului | 20 mm |
| Lațimea dispozitivului | 20 mm |
| Adăncimea dispozitivului | 5000 mm |
| Producator | STEGO |
| Cod producător | 244446 |
| Unitate de măsura | 1 pc |





