Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
STEGO - Cablu LED 121 [10 x 600 x 10]
104,00 Lei
85,95 Lei
în stoc
SKU
SG244425
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Cablu lampa seria LED 121/122, pentru intrerupator usa, L0.6m
Cablu lampa seria LED 121/122, pentru intrerupator usa, lungime 0,6m
| Cod articol producător | 244425 |
|---|---|
| Cod EAN | 4251823473625 |
| Cod ETIM | EC002556 |
| Cod CN | 85444290 |
| Dimensiuni (L x l x H) | 10 x 600 x 10 mm |
| Greutate | 0.15 kg |
| Țara de origine | DE |
| Aprobări | CE, VDE, EAC |
Documentație: https://www.stego-group.com/products/led-121
Scrieti propria recenzie
| Țara de origine | DE |
|---|---|
| Aprobări | CE, VDE, EAC |
| EAN code | 4251823473625 |
| Înăltimea dispozitivului | 10 mm |
| Lațimea dispozitivului | 10 mm |
| Adăncimea dispozitivului | 600 mm |
| Producator | STEGO |
| Cod producător | 244425 |
| Unitate de măsura | 1 pc |





