Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
STEGO - Cablu LED 121 [20 x 4000 x 10]
237,00 Lei
195,87 Lei
în stoc
SKU
SG244423
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Cablu alim, lampa seria LED 121/122, power input cable AC, L4m
Cablu alimentare lampa seria LED 121/122, power input cable AC, lungime 4m
| Cod articol producător | 244423 |
|---|---|
| Cod EAN | 4251823473601 |
| Cod ETIM | EC002556 |
| Cod CN | 85444290 |
| Dimensiuni (L x l x H) | 20 x 4000 x 10 mm |
| Greutate | 0.3 kg |
| Țara de origine | DE |
| Aprobări | CE, VDE, EAC |
Documentație: https://www.stego-group.com/products/led-121
Scrieti propria recenzie
| Țara de origine | DE |
|---|---|
| Aprobări | CE, VDE, EAC |
| EAN code | 4251823473601 |
| Înăltimea dispozitivului | 10 mm |
| Lațimea dispozitivului | 20 mm |
| Adăncimea dispozitivului | 4000 mm |
| Producator | STEGO |
| Cod producător | 244423 |
| Unitate de măsura | 1 pc |





