Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
STEGO - Cablu CS 032 [1 x 2 x 1]
64,00 Lei
52,89 Lei
în stoc
SKU
SG244380
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
CS 032, cablu de alim, L2m
CS 032,cablu de alimentare, lungime 2m
| Cod articol producător | 244380 |
|---|---|
| Cod EAN | 4251823473403 |
| Cod ETIM | EC001576 |
| Cod CN | 85444290 |
| Dimensiuni (L x l x H) | 1 x 2 x 1 mm |
| Greutate | 0.4 kg |
| Țara de origine | DE |
| Aprobări | CE, VDE, EAC |
Documentație: https://www.stego-group.com/products/cs-032
Scrieti propria recenzie
| Țara de origine | DE |
|---|---|
| Aprobări | CE, VDE, EAC |
| EAN code | 4251823473403 |
| Înăltimea dispozitivului | 1 mm |
| Lațimea dispozitivului | 1 mm |
| Adăncimea dispozitivului | 2 mm |
| Producator | STEGO |
| Cod producător | 244380 |
| Unitate de măsura | 1 pc |





