PKF16W423
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Scrieti propria recenzie
| Producator | SCHNEIDER Electric |
|---|---|
| Cod producător | PKF16W423 |
| Gama | PratiKa |
| Tipul de produs sau componentă | Priza |
| Plug, socket category | Low voltage |
| Standard priza | Industrial |
| [In] curent nominal | 16 A |
| Frecvența rețelei | 50/60 Hz |
| Forma fisa, priza, carcasa | Angled |
| Voltage colour | Blue |
| Conexiuni - borne | Captive screws |
| Sectiune cablu | 1…4 mm² |
| Plug, socket material | Carcasa self-extinguishing engineering polymer |
| Temperatura ambiantă pentru utilizare | 35 °C 86400 s ) |
| Greutate | 0,2 kg |
| Tip de rețea | C.a. |
| Descrierea polilor | 2P + E |
| Tensiune opționala nominala | 200...250 V |
| Prindere la sol în sensul acelor de ceasornic | 6 h |
| Diametrul exterior al cablului | 21 mm |
| Standarde | IEC 60309-2IEC 60309-1 |
| Rezistenta la foc | 750 °C conformitate cu IEC 60695-2-1 |
| Umiditate relativă | 50 % la 40 °C70 % la 30 °C90 % la 20 °C |