LGY412560
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Scrieti propria recenzie
Recenzati:SCHNEIDER Electric - REPARTITOR ETAJAT CU SURUB 4P 125A 60 GAURI
Rating-ul dumneavoastra
Mai multe informatii
Producator SCHNEIDER Electric
Cod producător LGY412560
Gama Linergy
Tipul de produs sau componentă Distribution block
Module de 9 mm 20
[Ie] curent nominal de utilizare 125 A at 40 °C
Tensiune opționala nominala 230 V AC Ph/N440 V AC Ph/Ph
(Uimp) Tensiune de ţinere la impuls 8 kV
Tensiune nominală de izolație 500 V AC