Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
SCHNEIDER Electric - Disjunctor magneto termic TeSys deca, 3P, 0.63-1 A, cleme cu șurub
177,00 Lei
146,28 Lei
în stoc
SKU
GV2ME05AP
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Scrieti propria recenzie
| Producator | SCHNEIDER Electric |
|---|---|
| Cod producător | GV2ME05AP |
| Unitate de măsura | Buc |
| Gama de produse | TeSys GV2 |
| Gama | TeSys |
| Numele produsului | TeSys GV2; TeSys Deca |
| Tipul de produs sau componentă | Disjunctor |
| Numele scurt al dispozitivului | GV2ME |
| Aplicarea dispozitivului | Motor |
| Descrierea polilor | 3P |
| [In] curent nominal | 1 A |
| Tensiune opționala nominala | 690 V c.a. 50 Hz conformitate cu SR EN 60947-2 |
| Putere motor kW | 0,25 kW la 400/415 V c.a. 50 Hz 0,37 kW la 500 V c.a. 50 Hz 0,55 kW la 690 V c.a. 50 Hz |
| Curent magnetic de declansare | 13 A |
| Tip de rețea | C.a. |
| Tehnologia unității de declanșare | Termo-magnetic |
| Greutatea produsului | 0,26 kg |
| Capacitatea de rupere | 100 kA Icu la 230/240 V c.a. 50 Hz conformitate cu SR EN 60947-2 100 kA Icu la 400/415 V c.a. 50 Hz conformitate cu SR EN 60947-2 100 kA Icu la 440 V c.a. 50 Hz conformitate cu SR EN 60947-2 100 kA Icu la 500 V c.a. 50 Hz conformitate cu SR EN 60947-2 100 kA Icu la 690 V c.a. 50 Hz conformitate cu SR EN 60947-2 |
| Adecvat pentru izolare | Da conformitate cu IEC 60947-1 |
| Frecvența rețelei | 50 Hz |
| Tensiune nominală de izolație | 690 V c.a. 50 Hz conformitate cu SR EN 60947-2 |
| (Uimp) Tensiune de ţinere la impuls | 6 kV conformitate cu SR EN 60947-2 |
| Puterea disipata pe pol | 2,5 W |
| Tip de control | Buton |
| Mod de montare | Sina DIN simetrica, 35 mm prinse; Panou înşurubat (with adaptor plate) |
| Înălțime mm | 89 mm |
| Lățime in mm | 45 mm |
| Adâncime mm | 78,5 mm |
| Culoare | Gri inchis |
| [Ith] curent termic conventional in aer liber | 1 A conform IEC 60947-4-1 |
| Durabilitate mecanică | 100000 cic |
| Durabilitate electrică | 100000 cic pentru AC-3 la 440 V |
| Cuplu de strângere | 1,7 N.m pornit borne cu surub |
| Standarde | SR EN 60947-2 EN/IEC 60947-4-1 UL 60947-4-1 CSA C22.2 No 60947-4-1 |
| Certificări de produs | IECEE CB Scheme |
| Altitudinea de operare | 2000 m |
| Temperatura ambientală pentru depozitare | -40…80 °C |
| Temperatura ambiantă pentru utilizare | -20…60 °C |
| Inaltime | 89 mm |
| Latime | 45 mm |
| Adancime | 78,5 mm |
| Gama de reglaj a protectiei termice | 0.63…1 A |
| Sensibilitate la cadere de faza | Yes conform IEC 60947-4-1 |
| Tratament protector | TH |
| Grad de protecție IP | IP20 conformitate cu SR EN 60529 |
| Mod de fixare | Sina DIN simetrica, 35 mm prinse; Panou înşurubat (with adaptor plate) |
| Viteza maxima de functionare | 25 cic/h |
Am gasit alte produse care v-ar placea!
-
SCHNEIDER Electric - Disjunctor magneto termic TeSys deca, 3P, 1-1.6 A, cleme cu șurub177,00 Lei 146,28 Lei -
SCHNEIDER Electric - Disjunctor magneto termic TeSys deca, 3P, 1.6-2.5A, cleme cu șurub177,00 Lei 146,28 Lei -
SCHNEIDER Electric - Disjunctor magneto termic TeSys deca, 3P, 2.5-4A, cleme cu șurub177,00 Lei 146,28 Lei -
SCHNEIDER Electric - Disjunctor magneto termic TeSys deca, 3P, 4-6.3 A, cleme cu șurub177,00 Lei 146,28 Lei -
SCHNEIDER Electric - Disjunctor magneto termic TeSys deca, 3P, 6-10 A, cleme cu șurub202,00 Lei 166,94 Lei -
SCHNEIDER Electric - Disjunctor magneto termic TeSys deca, 3P, 9-14A, cleme cu șurub214,00 Lei 176,86 Lei -
SCHNEIDER Electric - Disjunctor magneto termic TeSys deca, 3P, 13-18A, cleme cu șurub214,00 Lei 176,86 Lei -
SCHNEIDER Electric - Disjunctor magneto termic TeSys deca, 3P, 17-23A, cleme cu șurub240,00 Lei 198,35 Lei -
SCHNEIDER Electric - Disjunctor magneto termic TeSys deca, 3P, 20-25A, cleme cu șurub275,00 Lei 227,27 Lei -
SCHNEIDER Electric - Disjunctor magneto termic TeSys deca, 3P, 24-32A, cleme cu șurub391,00 Lei 323,14 Lei








