GWF1100RC840
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
  • Disponibil în 4 mărimi și trepte de putere diferite (50 W, 100 W, 150 W și 200 W), gama permite o mare flexibilitate prin multiplele sale combinații posibile: 3 opțiuni de temperatură de culoare (3.000 K alb cald, 4.000 K alb neutru și 5.700 K alb rece) cu un indice de redare a culorii de peste 80; 2 optiuni de alimentare integrata (On/Off si DALI); și 2 opțiuni optice (60° și asimetrice)
  • Corpul de iluminat poate fi montat pe tavan, pe perete sau pe podea prin suportul integrat din oțel reglabil cu raportor, sau montat pe stâlp (în stâlpi cu diametrul de până la 61 mm) printr-un accesoriu dedicat (se comandă separat)
Documentatie:
Fisa tehnica produs
Scrieti propria recenzie
Recenzati:GEWISS - Reflector pentru hala ELIA FL L3 150W ASYMMETRIC
Rating-ul dumneavoastra
Mai multe informatii
Producator GEWISS
Cod producător GWF1100RC840
Unitate de măsura Buc
Luminaire 150 W