Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
GW72005 - FUZIBIL - D01 E14 - 380 V ac - 11X36 mm - 16 A - 50 kA
4,37 Lei
3,61 Lei
în stoc
SKU
GW72005
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
-
Sistem de fişe industriale pentru distribuţia energiei în sectorul industrial şi comercial, prevăzut cu dispozitiv de blocare, permiţând respectarea celor mai variate cerinţe ale instalatorilor şi constructorilor de tablouri.
-
Gama IB este compusă din 4 linii de produs: Prize verticale standard IP67, prize verticale pentru utilizare în regim greu IP66, prize orizontale IP44 şi prize compacte IP44 şi IP55.
Scrieti propria recenzie
| Producator | GEWISS |
|---|---|
| Cod producător | GW72005 |
| [In] curent nominal | 16 A |
| Tensiune nominala (V) | 380 V |
| Număr Ware | 85361050 |
| Dimensiuni | Ø 11 x 36 mm |
| Tip | D01 E14 |
| Capacitatea de rupere | 50 kA |





