Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
FINDER - Soclu cu terminale de conexiune cu surub, Soclu Releu cu agrafa plastic albastru, 16A, 250VAC, PINI:5, DIN
30,00 Lei
24,79 Lei
în stoc
Numai 10 ramase
SKU
FI9701SPA
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Funcții și Caracteristici:
Soclu Tipul 97.01 cu terminale de conexiune cu șurub, pentru utilizare cu relee Tipul 46.61.
Caracteristici:
- Valori nominale 16 A-250 V C.A 8 A-250 V C.A
- Rigiditate dielectrică 6 kV (1,2 / 50 μs) între bobină și contacte
- Gradul de protecție IP 20
- Temperatura ambiantă °C –40 … + 70
Documentatie:
Declaratie de Conformitate UKCA
Scrieti propria recenzie
| Producator | FINDER |
|---|---|
| Cod producător | 97.01SPA |
| Unitate de măsura | Buc |
| Seria | 46.61 |
| Numărul de pini | 5 |
| Tensiune nominala (V) | 250V AC |
| Curent alternativ | 16A |
| Tip de dispozitiv | Soclu releu |
| Tipul de montare | DIN |
| Temperatura de Operare | -40...70°C |
| Dimensiuni | 82.9mm x 64.9 mm x 15.8 mm |
| Greutate Kg | 41.8 g |
| Țara de origine | Italia |
Am gasit alte produse care v-ar placea!
-
FINDER - Releu de uz general, seria 55.34, 4ND/NI, 7A, Ubob=24VAC51,00 Lei 42,15 Lei -
FINDER - Releu Seria 55.34, 4ND/NI, 7A, 230VAC, LED69,00 Lei 57,02 Lei -
FINDER - Releu de uz general, seria 55.34, 4ND/NI, 7A, 230VAC50,00 Lei 41,32 Lei -
FINDER - Releu de uz general, seria 55.34, 4ND/NI, 7A, 24VDC46,00 Lei 38,02 Lei -
FINDER - Releu de uz general, seria 60.13, 3ND/NI, 10A, Ubob=24VAC76,00 Lei 62,81 Lei -
FINDER - RELEU SERIA 60.13 3ND/NI 10A 230VAC81,00 Lei 66,94 Lei -
FINDER - Releu de uz general, seria 60.13, 3ND/NI, 10A, Ubob: 24VDC76,00 Lei 62,81 Lei -
FINDER - Releu de uz general, seria 60.13, 3ND/NI, 10A, Ubob: 220VDC120,00 Lei 99,17 Lei
















