Utilizam cookies pentru ca dumneavostra sa aveti o experienta cat mai placuta. Pentru a ne conforma noii directive e-Privacy, trebuie sa primim acordul dumneavosatra pentru a seta cookie-urile. Afla mai multe.
FINDER - Releu pas cu pas electromecanic 26.01, pentru instalații, bistabil, 230VAC, 1ND, 10A
67,00 Lei
55,37 Lei
în stoc
Numai 8 ramase
SKU
FI260182300000
Transport gratuit pentru comenzi mai mari de 1000 de lei
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Funcții și Caracteristici:
Relee pas cu pas electromecanice Tipul 26.01, cu circuitele bobinei şi ale
contactelor separate.
1 contact ND.
Caracteristici:
- 6 secvenţe disponibile
- Terminale de conexiune cu şurub
- Bobină în C.A.
- Montare în doză sau pe panou
- Materialul de contact nu conţine Cadmiu
Scrieti propria recenzie
| Producator | FINDER |
|---|---|
| Cod producător | 26.01.8.230.0000 |
| Unitate de măsura | Buc |
| Tensiune de alimentare | 230V AC |
| Tip de dispozitiv | Impulse changeover switch |
| Grad de protecție IP | IP20 |
| Tipul de montare | Montaj încastrat |
| Temperatura de Operare | -40...40°C |
| Greutate Kg | 55.5 g |
| Țara de origine | Italia |
Produse asociate
Bifati articolele pentru a le adauga in cos sau























