FINDER - Releu Electronic Ultra-subtire (SSR), PCB, Seria 34.81, IN24VDC, IE2A-24VDC
140,00 Lei 115,70 Lei
în stoc
Numai 7 ramase
SKU
FI348170249024
Livrarea gratuită nu se aplică adreselor cu kilometri suplimentari sau pachetelor grele/voluminoase.
Funcții și Caracteristici:
Tipul 34.81 este un releu electronic destinat pentru montare pe circuit imprimat, direct sau prin soclu PCB, sau montare pe șină de 35 mm.
– 34.81.7.xxx.9024
• Contact 6 A, 24 V C.C.
• Socluri PCB sau Seria 93
Documentatie:
Caracteristici Seria 34
Fisa tehnica
Brosura
Declaratie de Conformitate UKCA
Declaratie de Conformitate
Declaratie de Conformitate RoHS
Declaratie de Conformitate
Scrieti propria recenzie
Recenzati:FINDER - Releu Electronic Ultra-subtire (SSR), PCB, Seria 34.81, IN24VDC, IE2A-24VDC
Rating-ul dumneavoastra
Mai multe informatii
Producator FINDER
Cod producător 34.81.7.024.9024
Unitate de măsura Buc
Seria 34.81
Tip de dispozitiv Releu PCB (SSR), semiconductor
Mod de montare PCB
Temperatura de Operare -20...+60°C
Greutate Kg 3.575 g
Înălțime mm 15.5mm
Lungime mm 28mm